Strona 1 z 1

ArCADia-TERMO

: poniedziałek 05 wrz 2016, 10:06
autor: termo
W tym miejscu możecie zadawać wszystkie pytania dotyczące obsługi programu ArCADia-TERMO. Zapraszam

Re: ArCADia-TERMO

: piątek 23 wrz 2016, 09:12
autor: strelicja
Jak dostosować raport audytu do wymagań RPO?

Re: ArCADia-TERMO

: piątek 23 wrz 2016, 10:02
autor: termo
Np. w bezpłatnym edytorze tekstowym ArCADia-TEXT, który można pobrać ze strony INTERsoft. Po zapisaniu raportu do formatu RTF można go dowolnie edytować wedle uznania, zmieniając kolejność rozdziałów, modyfikując tabele, dodając/usuwając elementy. Możliwe są także zmiany kosmetyczne (czcionek, kolorów).
Niestety RPO są inne w każdym województwie, więc ciężko stworzyć raport idealny, ale myślę, że ten dostępny w programie jest na tyle uniwersalny, że niewielkim nakładem pracy można go dostosować do indywidualnych potrzeb.

Re: ArCADia-TERMO

: wtorek 29 lis 2016, 09:09
autor: strelicja
W kwestii edycji wyglądu sobie radzę, chodziło mi raczej o dołączenie jakichś dodatkowym obliczeń. Np. w RPO wymagają potwierdzenia obliczeń zapotrezbowania na ciepło. Czy znajdę w programie takie obliczenia??

Re: ArCADia-TERMO

: czwartek 29 gru 2016, 10:32
autor: termo
W etapie Wydruki zawsze znajduje się kilka raportów z wynikami obliczeń, m.in. raport "uproszczone wyniki obliczeń", czy "zapotrzebowanie na ciepło w budynku" który prezentuje obliczenia zapotrzebowania na ciepło dla stref, albo raport "zapotrzebowanie na ciepło w pomieszczeniach", który pokazuje obliczenia obciążenia cieplnego pomieszczeń, o ile był włączony etap Straty ciepła. Na pewno w tych raportach znajdzie Pani potrzebne dane. Raporty oczywiście można generować do formatu RTF i np. skopiować z nich wybrane elementy/tabele i wkleić do innego raportu